Miami Preconstruction Condos

Brickell Preconstruction Condos

Downtown Miami Preconstruction Condos

Edgewater Preconstruction Condos

Fort Lauderdale Preconstruction Condos

Miami Beach Preconstruction Condos

North Miami Beach Preconstruction Condos

Sunny Isles Beach Preconstruction Condos

Surf Row Preconstruction Condos

Wynwood Preconstruction Condos

Selda KIRKAN

hakkında

Selda KIRKAN, Lisanslı Emlak Komisyoncusu ve Çays Realty'nin Kurucu Ortağıdır.

Miami Luxury Homes ve Miami Luxury Condos'ta uzmanlaşmıştır. Selda, ihtiyaçlarınıza uygun Miami gayrimenkul seçimi konusunda geniş bir bilgiye sahiptir.

Müşterilerim
Ne Diyor

Selda, gerçek devlet ajanlarıyla çalışırken benim en iyi deneyimim oldu. Bölgeyle ilgili büyük bilgisi, özenli ve zarif tavrı, Miami pazarındaki fırsatları keşfetmek için doğru kişiyle çalıştığıma dair bana güven verdi. Bölgedeki birçok farklı proje hakkında harika bir bilgi kaynağı oldu. Alıcının satış isteği ile çıkarlarını iyi dengeleyen biriyle çalışmak istiyorsanız, çekinmeden Selda'yı öneririm. Onunla çalışmak bir zevkti. Gelecekte onunla tekrar çalışmayı sabırsızlıkla bekliyorum.

Regina Ponce
Director, Digital Publishing at Liibook

Daha Fazlasını Okuyun

Press & Media

CNN Biscayne Times NHK World Japan Ekonomist

Miamide emlak yatirimi yapmak isteyen, Miamiye yerlesmek isteyen, yada Miamide yalnizca yazlik almak isteyen tum vatandaslarimiza en profesyonel sekilde Florida eyaletinden lisansli broker ve agentlarimizla yardimci olmaya calsiyoruz. Bize yalizca nasil bir emlak aradiginizla ilgilendingiz ve butcenizi soylemeniz sizin icin Miami ve diger guney Floridanin cevre sehirlerindeki en iyi opsiyonlari gondermemiz icin yeterli olacakgtir Miami emlak piyasasinda otorite olan broker ve emlakcilariz, piyasadaki tum emlaklara erisim ve satis hakkina sahiptir..